KAMPANYA - Mini Smart 8 Aşamalı Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı

Fotoğraflar yükleniyor

549
Hemen Satın Al
Ürün Stoğu: 10Ücretsiz Kargo
Sürat Kargo1-3 gün
İlan No 301
İlan Tarihi 15 Mayıs 2020
Marka Beyaz Eşya
Seri Su Arıtma Cihazı
Durum Sıfır

KISA SÜRELİ KAMPANYA

Mini Smart 8 Aşamalı Su Arıtma Cihazı, şebeke suyunu 8 aşamalı olarak filtreleyen cihaz, filtre edebilen varyasyon seçenekleri bulunmaktadır. Mutfak tezgahının altında oldukça az yer kaplamaktadır. Çalışması için elektrikle ihtiyaç duymamaktadır. Şık tasarımlı olup fonksiyonellik bakımından mükemmeldir. 

İnsana enerji veren su, besin maddelerini ve oksijeni tüm vücuda taşıyan hayati bir sıvıdır. Hem lezzetli hem de sağlıklı su temin mini smart 8 Aşamalı Su Arıtma Cihazları, istenilen miktarda su sağlar  ve inline filtre sistemi ile filtreleri kolay değiştirilen kaliteli ve güvenilir bir üründür.

İlk aşamada Ön Tortu Filtresi ile suyu 5 mikron hassasiyetinde filtre ederek; tüm çamur, pas, partikül gibi tortuları tutarak suyun berraklaşmasını sağlar. İkinci Aşamada GAC Aktif  Karbon Filtre ile sudaki klor ve klor bileşikleri ile koku giderimi yapılır. Üçüncü aşamada CTO Aktif Karbon Filtre ile membran öncesi su en iyi şekilde arıtılır. Dördüncü aşamada İleri Arıtım teknolojisine sahip Membran Filtreden  geçerek suyun istenilen lezzet ve kaliteye gelmesi sağlanır. Tüm atıklardan arınan su Hindistan cevizi kabuğu karbon filtresi ile son kez işlem görmekte, lezzetli ve yumuşak bir su haline gelmektedir.

Filtre Özelliği :

0-12 yas grubu cocuk, yaşlı veya hamile bayanların olduğu ailelerin daha çok ilgi göstermesi gereken bir ürün.zira mineral filtre suyun arıtma işlemi gerceklestikten sonra suyun içeriğinde olması gereken ama sularımızda gerekli miktarda bulunmayan vitaminleri (mineral, sodyum, potasyum ve özellikle kalsiyum) suyun içeriğine katarak hem vücudumuzun bağışıklık sistemini güçlendirir hemde vücudun direncini yükseltir.

İçeriğinde ;

Kalsiyum : özellikle kemik gelisimi ,orta üstü kemik erimesi ve diş saglıgınız için (özellikle; bebek, çocuk ve yaşlılarda ).

Sodyum : vücudun elektrolit dengesini kurar su kaybını önler.

Potasyum : Sinir sistemi ve düzenli kalp ritmi için önemlidir. Potasyum hipertansiyonu önlemede etkili bir mineraldir. Beraberinde kalp krizi riskinide azaltır. Böbrek taşı oluşumunu önlemede de etkili olan potasyum, son yapılan çalışmalarda kemik erimesinide önlediği ortaya çıkmıştır.

Magnezyum : Bağışıklık sisteminizi güçlendirerek böbrek ve kanser ile ilgili hastalıkları önler.

ÖNEMLİ: Mineral fiiltrenin içeriğinde %100 Doğal mineral taşları kullanılmıştır. piyasadaki yapay tatlandırıcılardan farkını filtrenin içini açarak görebilirsiniz!

Kullanım ömrü, şebeke suyunun yapısına göre 12 - 24 ay arasında değişmektedir.

Nadir Su Arıtma - Meteor Grup Güvencesiyle

 

 

Yorumlar
692 kez görüntülendi.

Su Arıtma Doktoru

Kayıt tarihi:
26 Ağustos 2019, 14:25

Muhammed Çelikkol

Üyelik tarihi: 26 Ağustos 2019

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep553 535 58 45
İş553 535 58 45
WhatsApp553 535 58 45
İlan sahibi: Muhammed Çelikkol (Su Arıtma Doktoru)
Ara WhatsApp